Strona główna Antica Wyprawa dookoła Świata
     
historia 1980-1991 | horn 1998-2000 | śladami polaków 2003-2004
 
 
: Przebieg rejsu

: Mapa

: Wspomnienia

: Galeria

: Księga Gości

: Napisz do nas


: Zamów biuletyn
   

KSIĘGA GOŚCI


Księga gości z jachtu Antica

Nie jest to taka zwykła księga gości jaką możesz spotkać na wielu stronach internetowych. Nasza księga to ponad 100 kartkowy zeszyt wypełniony zapiskami, zdjęciami, rysunkami i wieloma innymi śladami, które pozostawili po sobie ludzie.

Tutaj wpisywali się nie ci, którzy odwiedziali strony naszego serwisu, ale ci, którzy gościli na Antice. Byli to uczestnicy rejsu dookoła świata, jak również ci którzy gościli na jachcie; przez kilka dni , jeden wieczór lub tylko kilka godzin. Znaleźli się tu ci wszyscy, którzy w sposób szczególny zaistnieli w naszej żeglarskiej rzeczywistości. Ci, którzy znaleźli miejsce w naszej pamięci, a my z kolei chcieliśmy aby pozostali tam na długo. Jak pokazał czas, wzajemne sympatie przetrwały próbę czasu.

W ciągu 7 lat przez pokład Anticy "przewinęło się" ponad 1000 osób. Zapiski w księdze pamiątkowej są swoistym pamiętnikiem wrażeń jakie wywierała Antica i jej załoga na swych gościach.

Pierwsze notatki pojawiły się na jej stronach w lipcu 1991 roku gdy spotkaliśmy w Amsterdamie naszych przyjaciół wracających właśnie z oceanicznego rejsu. Tak wygląda pierwszy wpis w naszej księdze.... na ostatni trzeba będzie jeszcze poczekać.


Zosia i Grzesiek

   
: start
: wpis 1
: wpis 2
: wpis 3
: wpis 4
: wpis 5
: wpis 6
: wpis 7
: wpis 8
: wpis 9
: wpis 10

CDN ...
 
     
następny »
       
               
  Copyrights 1998-2009 (c) Mirek Wąsowicz - All Rights Reserved